Terapi Seç

Alkolü Bırakma

Alkolü bırakmak için;
NEO.Clinics / QUiTT & ONDAMED

Alkolü bırakmak için, kişinin isteğine ve durumun ciddiyetine göre seçilecek farklı Rezonans terapileri, birbirini tamamlayacak şekilde birlikte kullanılır. “Frekans silme” olarak tanımlayacağımız, 2 ya da 3 seans olarak uygulayacağımız QUiTT, çoğu durum için yeterli olsa da alkolün, vücut sinir sistemi üzerinde yarattığı harabiyeti azaltabilen ya da ruhsal paterni değiştirmeye yönelik ONDAMED seansları da terapilere eklenebilir. Alkol bağımlılığının ruhsal köklerine inebildiğimiz “aile dizimleri”, birçok kişi için doğru ve gerekli yol olabilir…

  
 Neosante YouTube Kanalı

Kim için, nasıl bir terapi? Konu eğer alkole karşı isteğin azaltılması ve kişinin yoksunluk hislerinin azaltılabilmesi ise; kişinin içtiği alkol cinsleri üzerinden yapılan QUiTT frekans silme işlemi, birçok durum için yeterli olacaktır. Ancak, alkol probleminin altında genellikle kişinin ruhsal dünyasındaki karmaşa ya da problemler yatar ve bu durumda Bach çiçekleri ve haftada bir olacak şekilde ONDAMED terapileri de seanslara eklenebilir.

QUiTT terapileri… Bağımlılıklar için özelleştirilmiş bir biorezonans “frekans silme” işlemidir. Cihazın içerisine, kişinin sıklıkla kullandığı alkol cinsleri konur ve frekans silme işlemi için, cihaz tarafından bu alkol örnekleri üzerinden alınan frekans paterni kullanılır. Kişi, uygulama sırasında rahat bir koltukta oturuyor ve ellerinde, cihazın elektrotlarını tutuyor haldedir. Ayaklar ise, özel iletken plakalara basıyor durumdadır.

Bütün seans 30 ila 50 dakika arası sürer. Bu sırada bir rahatlama-sakinlik hali yaşanması ve hafif sersemlik hissedilmesi doğaldır. Bu durum, seans bittiğinde ortadan kalkar ve sizi işinizden alıkoyacak ya da örneğin; araba kullanmanızı engelleyecek bir durum değildir. Ama o akşam, yatağınızı seveceğinize emin olabilirsiniz. Seanslar 3 gün ara ile yapılacak ve o günlerde özellikle çok fazla su içilmesi, vücudun temizlenebilmesi açısından önemlidir. Bir yandan da vücudu temizlemek için, saunaya gitmek ya da küvet içinde zaman geçirmek gibi faaliyetler de yapılmalıdır.

ONDAMED terapileri… Eğer alkolizm problemi kronik ise, alkolün, beyin ve sinir sistemi üzerinde yarattığı hasarı azaltmak ve ruhsal dengenin tekrar tesisi için ONDAMED terapilerini de kullanıyoruz. ONDAMED’in ruhsal patern üzerine etkileri, alkol probleminin gerçek sebeplerine inebilmemizi ve ruhsal yapıda köklü değişiklikler yapabilmemizi olanaklı kılıyor.